۱۳۸۷ اردیبهشت ۲۴, سه‌شنبه

در بانك اطلاعات دبي و امارات از طريق sms مشترك شويد

با سلام !
در صورتيكه تمايل داريد تا به اطلاعات تجاري ، گردشگري و سرگرمي موجود در بانك اطلاعات دبي و امارات دسترسي داشته باشيد از هم اكنون مي توانيد در داخل و خارج از كشور از طريق ارسال كدهاي ذيل به سامانه پيامك چاپار پاسخ اس ام اس ارسالي خود را در زمان مقرر دريافت نماييد :
1- براي آگاهي از اطلاعات خريد املاك ، اجاره واحدهاي تجاري و ملك مسكونی (دفتر کار / آپارتمان / ویلا ) در امارات (دبي ، شارجه ، ابوظبي ، عجمان ، فجيره ، ام القوين و راس الخيمه) عدد 9000 را به عنوان متن پيام كوتاه در موبايل خود وارد نموده و به شماره 09356239202 در داخل ايران و در امارات و ساير كشورها به شماره 00989360511810 ارسال نماييد.
2- براي آگاهي از اطلاعات بازار كار ،راهنماي ثبت شركت و اخذ اقامت در امارات كافي است عدد 9001 را مطابق روش فوق الذكر به سامانه پيام كوتاه چاپار ارسال نماييد.
3- براي آگاهي از وضعيت تورهاي مسافرتي امارات كافي است عدد 9002 را مطابق روش فوق الذكر به سامانه پيام كوتاه شركت آريانا شرق (چاپار) ارسال نماييد.
4- براي آگاهي از راهنماي گردشگري ، خريد ، اماكن تفريحي و سرگرمي كافي است عدد 9003 را مطابق روش فوق الذكر به سامانه sms چاپار ارسال نماييد.
5- براي آگاهي از اخبار ورزشي (فوتبال) ايران و امارات كافي است عدد 9004 را مطابق روش فوق الذكر به سامانه اس ام اس چاپار بقرستيد.
6- براي درج تبليغات در سايت دبي دي اي ار و آگاهي ازتعرفه ارسال پيام كوتاه (SMS) تبليغاتي كافي است عدد 9005 را مطابق روش فوق الذكر اس.ام.اس كنيد.
منتظر دريافت پيام كوتاه هاي ارسالي شما هستيم.
براي اطلاعات بيشتر از http://www.dubaidir.net/ بازديد نماييد.

هیچ نظری موجود نیست: